Online Diyetisyen ile Online Diyet | Bewell

HAKKIMIZDA


Farklı düşünmeye inanıyoruz
Yaptığımız ve inandığımız her şey mevcut sağlık, beslenme ve fitness düzenine meydan okumadır. İnsanların, işe yaramayan yöntemlere zaman ve para harcamalarına karşı çıkıyoruz. Sağlıklı yaşamı ve fit olmayı kalıcı bir yaşam tarzı haline getirmek isteyen tüm bireylere bütünsel bir yaklaşım sunuyoruz.


Bewell Online Diyet Platformu
Bewell'de amacımız dünyanın neresinde olursanız olun, en iyi online diyet hizmetine ulaşmanızdır. Bewell'deki tüm diyetisyenler alanında uzman ve mülakatlardan geçerek platforma katılmaya hak kazanmış kişilerdir.

4 yılda 3000 'den fazla danışan ile elde ettiğimiz online diyet tecrübemizi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına tek bir platformda birleştirmek üzere yola çıktık.


Bewell Sağlıklı Yaşam Mobil Uygulaması
Yeni ve sağlıklı alışkanlıklar kazanabilmeniz için, davranış değişikliği, farkındalık, beslenme ve egzersiz konularında size içerikler sunarak koçluk yapan mobil uygulamamızı buradan ücretsiz indirip 1 hafta deneyebilirsiniz.

Akademisyenler, Fitness uzmanları, Diyetisyenler ve Psikologlardan oluşan çok yönlü ve tecrübeli bir takım ile yıllarca süren yoğun çalışmalar sonucunda sizin için Bewell Mobil Uygulamasını yarattık.


Diyetisyen misiniz?
Siz de bu kültürün bir parçası olmak isteyen alanında uzman ve tutklu bir diyetisyen iseniz buradan bize başvurabilirsiniz.